loading
FIB Güvenlik'te Kariyerinizi Şekillendirin

Bireysel Gelişim, Profesyonel Destek ve Güvenli İş Ortamı İçin FIB Güvenlik Ailesine Katılın!

FIB Güvenlik olarak, insan kaynağının değerini anlıyor ve çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın bireysel yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ve onları desteklemek adına çeşitli imkanlar sunuyoruz. Şirket politika ve hedeflerine uygun olarak organizasyon yapımızı dinamik ve değişime hazır tutma amacımız, çalışanlarımıza sürdürülebilir bir profesyonel iş ortamı sunarak güvenliğe katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

İnsan kaynaklarımızın etkin ve verimli kullanımını sağlamak, yönetim gücünü şirket hedefleri doğrultusunda yönlendirmek için sürekli iyileştirme ve gelişim prensiplerini benimsemekteyiz. Yönetim anlayışımız, 'İNSANA SAYGI' temelinde olduğundan, tüm çalışanlarımızın söz söyleme ve bilgi edinme haklarına saygı gösteriyoruz. İç iletişime özel bir önem verirken, çalışan algılamalarını birebir veya toplu görüşmelerle değerlendirerek sürekli iyileştirmeye odaklanıyoruz.

İnsan Kaynakları Koordinatörü ve ekibi, saha ziyaretleri gerçekleştirerek çalışan memnuniyetini artırmaya yönelik önlemleri Üst Yönetime raporlamaktadır. Eğer siz de FIB Güvenlik ailesine katılmak ve bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız, lütfen İLETİŞİM FORMU'nu doldurarak bize ulaşın. Sizden duymak için sabırsızlanıyoruz!    Bize Ulaşın
    Merhaba 👋
    Nasıl yardımcı olabiliriz?